Vidaus pramogos

biliardas(2)

Biliardas

Biliardas – poilsio, atsipalaidavimo ir smagi laiko praleidimo priemonė. Žaisdami vieni atsipalaiduosite ir pailsinsite mintis, o žaisdami su draugais tiesiog puikiai praleisite laiką ir pabendrausite. Mes siūlome 9 pėdų (254 x 127 cm) biliardo stalą su akmens pagrindu pulo žaidimui.

Kaina – 3 € / 1 val.

futbolas

Stalo futbolas

Stalo futbolas įdomus tiek suaugusiesiems, tiek vaikams. Vaikai, žaisdami šį žaidimą, mokosi elgtis kritinėse situacijose, valdyti emocijas, yra lavinamas jų mąstymas. Stalo futbolas pamažu užkariauja laisvalaikio zonas darbo vietose ir mokymo įstaigose, nes tai puikiai nuteikiantis ir įtraukiantis žaidimas. Stalo futbolą vienu metu gali žaisti keturi žmonės.

Kaina – 1 € / 30 min.

hoky

Oro ritulys

Žaidimas suteikia gerų emocijų ne tik žaidžiantiems, bet ir stebintiems žaidimą. Žaidėjų tikslas – saugoti savo vartus ir įmušti kuo daugiau įvarčių priešininkui. Laimi pirmas, įmušęs 7 įvarčius. Oro ritulio žaidimas skatina susikaupti, judėti, lavina reakciją. Žaidimas skirtas dviem žaidėjams.

Kaina – 0,5 € / 5 min. / iki 7 įvarčių.

chess

Stalo žaidimai

Sodybos svečiai gali nemokamai naudotis įvairiais stalo žaidimas: domino, šaškėmis, šachmatais, stalo žaidimu „Backgammon“ ir kitais.

Stalo žaidimų teirautis sodybos administracijoje.