Šventės

Vestuvės

Tikroje šventėje džiaugsmo turi būti daugiau nei vargo, todėl jau daugiau nei dešimtmetį būsimi jaunavedžiai savo švenčių rūpesčius patiki mums – restoranui „Romnesa“.
Žinome, kad norint surengti gerą pobūvį, reikia daug pastangų, tačiau jį sugadinti pakanka menkiausios smulkmenos. Užtikriname, kad pasirinkę švęsti pas mus, nenusivilsite nei maistu, nei aptarnavimu, nei aplinka. Jei visai neturite laiko patys organizuoti šventę, mes galime pasiūlyti šventės vedėjus, muziką, pramogas ir kita.

Švenčiantiems pas mus esame parengę vestuvių pasiūlymus.
Vestuvėms nuo 46 asmenų siūlome paketą už 60 € asmeniui. Į šį pasiūlymą įeina stalų serviravimas, vestuvių pobūvio vaišės, aptarnavimas šventės metu, nakvynė sodyboje „Ignė“ ir pusryčiai. Kaina papildomiems asmenims be nakvynės – 48 € asmeniui.

siustim

kurortas

Aplinka

Esame įsikūrę visai šalia Druskininkų,  1,2 ha teritorijoje, šalia pušyno ir Ratnyčios upelio. Teritorija apsodinta dekoratyviniais augalais ir gėlėmis, vakare ją apšviečia žibintai. Gražiausios Dzūkijos apylinkės vestuvių fotosesijoms –  taip pat visai šalia.

sveciai

Erdvės vestuvėms

Šventėms turime dvi 70 kv. m ir 130 kv. m sales, kuriose telpa iki 40 ir iki 60 asmenų.

Galimas įvairus stalų išdėstymas. ll iii uu

maistas1

Maitinimas

Siūlome platų meniu su mūsų virtuvės šefų pagamintais užkandžiais, salotomis, gėrimais ir desertu. Karštuosius patiekalus galite rinktis iš mūsų siūlomų variantų.

nakvyne

Nakvynė

Šventės svečiai apgyvendinami jaukiuose ir moderniuose dviviečiuose sodybos „Ignė“ kambariuose su visais patogumais. Jaunavedžiams siūlome apsistoti prabangesniuose liukso klasės numeriuose.

Kitos šventės

Švęskite gimtadienius, krikštynas, įmonės vakarėlius ar įvairias kitas šventes restorane „Romnesa Druskininkai“.
Siūlome ne tik skanų maistą, bet ir įvairias pramogas. Kepkite židinyje tikrą lietuvišką šakotį, degustuokite sūrius ir trauktines! Tai nekasdieniški būdai geriau pažinti kolegas, smagiai praleisti laiką ir paįvairinti šventę. Gerų draugų būryje pirtis ir kubilas jau tapo neatsiejama vakarėlio dalimi, tad nelaukite ir atvykite pas mus.

Šventės mažiesiems

Mažųjų gimtadienio šventėms siūlome programą su klounais, kurie žais ir linksmins vaikus ir suteiks mažiesiems kuo geriausių emocijų. Lauke turime įrengtą ir saugiai aptvertą vaikų žaidimų aikštelę su įvairiomis sūpynėmis, lipynėmis ir vaikų taip mėgstamu batutu. siustim