Apartamentų pastatas

Apartamentų pastatas

Atskirame sodybos „Ignė“ apartamentų pastate, esančiame priešais pagrindinį pastatą, yra du šešiaviečiai apartamentai ir vienas penkiavietis numeris. Iš viso apartamentų pastate gali apsistoti 17 asmenų.
Pirmo aukšto apartamentai pritaikyti gyventi 6 asmenims. Šie apartamentai turi atskirą lauko terasą su vaizdu į vidinį kiemą. Terasoje įrengta išskleidžiama markizė, yra lauko baldai.
Antro aukšto apartamentai taip pat pritaikyti gyventi 6 asmenims. Šių apartamentų gyventojams skirta pirmame aukšte esanti terasa su vaizdu į vidinį kiemą ir pagrindinį sodybos „Ignė“ pastatą.
Abeji apartamentai jaukūs, šviesių spalvų, apstatyti kietmedžio baldais, o sienas puošia paveikslai.
Antrame pastato aukšte įrengtas penkiavietis numeris.

Pirmo aukšto apartamentai

Vienu metu čia gali apsistoti iki 6 asm. Apartamentų svetainė sujungta su virtuve, yra du atskiri miegamieji kambariai, didelė terasa su lauko baldais ir elektrine markize. Pirmame miegamajame yra dvi atskiros lovos, kurias, jūsų pageidavimu, galima sustumti, įrengtas oro kondicionierius, o antrame miegamajame yra didelė dvigulė lova. Svetainę puošia židinys, yra didelis, miegojimui išskleidžiamas odinis kampas, įrengtas oro kondicionierius. Visuose kambariuose yra LED televizoriai, o ant langų – apsauginiai tinkleliai nuo vabzdžių.
Erdvi virtuvė aprūpinta visa reikalinga buitine technika, yra mikrobangų krosnelė, indų ir įrankių, galimybė maistą gamintis patiems.
Svetainėje galima smagiai leisti laiką žaidžiant žaidimų konsole „Xbox 360“.
Vonios kambaryje yra didelė kampinė vonia, dušo reikmenų, rankšluosčių rinkinys ir plaukų džiovintuvas.

45dviguledvigulewifitvranksluostis4545454545

Kaina: 120 €

Kambarių rezervavimas telefonu +370 678 70006

Antro aukšto apartamentai

Vienu metu čia gali apsistoti iki 6 asm. Apartamentų svetainė sujungta su virtuve, yra du atskiri miegamieji kambariai ir poilsio zona. Šiems apartamentams yra skirta lauke esanti terasa su lauko baldais ir vaizdu į mišką.
Poilsio zonoje smagu žaisti stalo žaidimus ar vakaroti su knyga rankose.
Pirmame miegamajame yra dvi atskiros lovos, kurias, jūsų pageidavimu, galima sustumti, įrengtas oro kondicionierius; antrame miegamajame yra didelė dvigulė lova. Svetainę puošia židinys, yra patogus, miegojimui išskleidžiamas kampas, įrengtas oro kondicionierius. Visuose kambariuose yra LED televizoriai, o ant langų – apsauginiai tinkleliai nuo vabzdžių.
Erdvioje virtuvėje yra visa reikalinga buitinė technika, mikrobangų krosnelė, indų ir įrankių, galimybė maistą gamintis patiems, o vakarais svetainėje žaisti žaidimų konsole „Xbox 360“.
Apartamentų vonios kambaryje yra didelė kampinė vonia, dušo reikmenų, rankšluosčių rinkinys ir plaukų džiovintuvas.

45dviguledvigulewifitvranksluostis4545454545

Kaina: 120 €

Kambarių rezervavimas telefonu +370 678 70006

Penkiavietis ekonominės klasės numeris

Šis penkiavietis numeris puikiai tinka keliaujantiems su draugais, tačiau nereikalaujantiems prabangos asmenims. Numeryje yra penkios atskiros vienvietės lovos, didelis LED televizorius, šaldytuvas, mikrobangų krosnelė, indų rinkinys. Numeryje yra atskiras WC ir atskiras vonios kambarys su dušo kabina, WC. Vonios kambaryje yra dušo reikmenų ir rankšluosčių rinkinys.

45dvigulewifiranksluostis4545

Kaina: 75 €

Kambarių rezervavimas telefonu +370 678 70006